Konkurs na logo Galerii Krotoszyńskiej

Galeria Krotoszyńska nadal nie może pochwalić się gotowym projektem swojego logo. W związku z tym właściciele zdecydowali się na oryginalną i bardzo interesującą promocję. Centrum handlowe zorganizowało bowiem konkurs na logo, które będzie w przyszłości wykorzystywane nie tylko na budynku, ale także wszystkich materiałach reklamowych, promocyjnych czy handlowych.

Autorzy pomysłu nie ukrywają, że konkurs kierowany jest przede wszystkim do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Mimo to jednak każdy chętny może zgłosić swój projekt do konkursu, pod warunkiem, że zamieszkuje teren powiatu. Jest to z pewnością wymaganie w pełni uzasadnione, gdyż przyczyni się do zaistnienia więzi między mieszkańcami okolicy, a nowo powstającym centrum handlowym.

Zwycięstwo w konkursie będzie z pewnością osiągnięciem prestiżowym, gdyż w mieście nie ma jeszcze tak nowoczesnej i dużej galerii handlowej. Galeria Krotoszyn najprawdopodobniej doczeka się swojego otwarcia już niebawem ? być może nawet na wiosnę tego roku. Inwestor informacji tych nie potwierdza, jednak zaawansowany stan prac pozwala na optymizm w tej kwestii. Galeria z pewnością będzie niezwykłym udogodnieniem i nobilitacją dla mieszkańców tego niedużego miasta.