Niebawem otwarcie Galerii Krotoszyńskiej?

Z pewnością niebawem doczekamy się otwarcia Galerii Krotoszyńskiej.  Taki wniosek można wysnuć z zaawansowanych prac nad budynkiem, a także z informacji prasowych i medialnych docierających do nas od inwestorów. Jak wiadomo, pierwotne plany właścicieli okazały się przesadnie optymistyczne. Według nich, budynek miał być otwarty dla klientów już w 2011 roku. Szybko okazało się to nieprawdą, lecz prac nie przerwano, czego efektem będziemy cieszyć się już w najbliższej przyszłości.

Przede wszystkim, deweloperzy ogłaszają poszukiwanie najemców powierzchni handlowej Galerii. Pokaźne ogłoszenie na ten temat jest dostępne za pośrednictwem lokalnej ?Gazety Krotoszyńskiej?. Z obwieszczenia wynika, że większość lokali znalazła już swoich właścicieli, zatem otwarcie Galerii Krotoszyńskiej z pewnością nie okaże się porażką, a oferta zadowoli spragnionych zakupów mieszkańców. Szczegóły dotyczące otwarcia nadal nie są znane, jednak według starszych informacji można się go spodziewać już na wiosnę.

Dodatkową ciekawostką jest ogłoszony przez Creative Media konkurs na logo Galerii Krotoszyńskiej. W konkursie mogą brać udział okoliczni mieszkańcy, a jest o co walczyć, gdyż nagrodę stanowi atrakcyjny laptop.