Otarcie Galerii Krotoszyńskiej za dwa lata

Najnowszą inwestycją firmy City Park Development SA będzie Galeria Krotoszyńska. Będzie to nowoczesny i dobrze opracowany obiekt, którego celem jest sprostanie oczekiwaniom okolicznych mieszkańców, którzy jak dotąd nie mają do wyboru dużego wachlarza ofert ze strony centrów handlowych. Nie zabraknie w Galerii oferty rozrywkowej i usługowej, projekt zadowoli zatem nawet najbardziej wymagających klientów.

Galeria Krotoszyńska ma dysponować powierzchnią 12 tys. metrów kwadratowych a jej otwarcie zaplanowane jest na koniec 2011 roku. Obecnie nic nie wskazuje na to, by inwestor miał nie sprostać wyznaczonemu terminowi.

Galeria usytuowana zostanie przy ulicach Kobylińskiej, Sienkiewicza i Zacisze, w centrum miasta. Planowana różnorodność oferty i wzorowe położenie obiektu zapowiada sukces inwestycji, która ma stanowić odpowiednik centrum miasta i przyciągać mieszkańców chcących spędzić swój wolny czas w interesującym miejscu. Warto dodać, że prezentowane wizualizacje zapowiadają atrakcyjny i nowoczesny design budynku oraz wykończeń. Nie zabraknie również terenów zielonych, uświetniających projekt.